Крайки та пояси

Крайки та пояси
Ціна (грн)
-
51 товар
1
Пояс Плетений PP1
15 UAH 1
UAH 15.00
15 грн
2
Пояс плетений PP2
20 UAH 1
UAH 20.00
20 грн
3
Крайка дитяча KD100
40 UAH 1
UAH 40.00
40 грн
4
Крайка дитяча KD98
40 UAH 1
UAH 40.00
40 грн
5
Крайка доросла KDR38
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
6
Крайка доросла KDR80
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
7
Крайка доросла KDR77
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
8
Крайка доросла KDR70
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
9
Крайка доросла KDR47
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
10
Крайка доросла KDR57
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
11
Крайка доросла KDR59
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн
12
Крайка доросла KDR55
55 UAH 1
UAH 55.00
55 грн

Крайки і пояски - яскравий аксесуар

Вишиванка - це простора сорочка з переважно прямим кроєм. Позначити талію і надати яскравий акцент поряд з вишиванкою допоможе крайка або поясок.

Традиційна українська крайка

Тканий кольоровий пояс, званий крайкою, вважався обов'язковим атрибутом національного українського костюма. Цей помітний аксесуар також нерідко наділявся містичними властивостями і був своєрідним оберегом. Візерунки, що зображувалися на такому поясі, найчастіше містили захисні символи, а для їх створення використовувалися дорогі і помітні матеріали.

Основна особливість класичної крайки - її ширина. Цей пояс не зав'язується на тугий вузол, а один з кінців пояса повинен цілком закривати місце зв'язки. Ідеальне доповнення до класичних вишиванок та вишитих платтів, крайка ідеально доповнить ваш образ і підкреслить достоїнства фігури. Також цей аксесуар не перетягує живіт і не залишає слідів на шкірі.

Існують дорослі і дитячі крайки, що розрізняються довжиною і шириною. Дитячі крайки пропорційно менші і виконують роль аксесуара у національних дитячих костюмах.

Ткані пояси з китицями

Якщо широка крайка вас не влаштовує, зверніть увагу на ткані пояси. Якщо кінці крайки найчастіше не обробляються декоративно, ткані пояси можуть похвалитися яскравими кистями в колір візерунка. Ткані пояси менші по ширині, тому їх простіше зав'язувати. Вони виглядають дуже ошатно за рахунок контрастного візерунка і можуть бути основним аксесуаром костюма.

Носити такий пояс можна як з класичним національним костюмом, так і в комплекті з сучасними вишиванками і вишитими предметами одягу. Тканий пояс можна зав'язувати декоративним вузлом і закріплювати за допомогою шпильки, цей же спосіб підходить і для фіксації крайки.

Тонкі кручені пояски

Плетені пояси-шнурки прекрасно підходять для дитячого костюма в українському стилі. Хороша заміна важким для малюка крайкам і тканим поясам, кручені пояски виготовляються з яскравих кольорових ниток. З їх допомогою легко урізноманітнити колірну гамму костюма, не порушуючи його гармонії.

Дорослі можуть носити кручені пояски з вишитими футболками або легкими вишиванками. В цьому випадку аксесуар потрібен для позначення лінії талії.

Особливості текстильних поясів

Чому ж краще вибирати текстильні пояса для носіння з вишиванками?

  • Перш за все, широкі пояси відповідають національному одягу за колірною гамою - до будь-якої вишиванки ви зможете підібрати підходящу крайку. Їхні основні кольори - червоний, синій, коричневий, зелений і жовтий, а також їх всілякі поєднання з білим і між собою.
  • Текстильні пояси дуже ошатні і можуть служити самостійним аксесуаром на додаток до одягу іншого стилю. Особливо це стосується тканих поясів з китицями, що відрізняються особливою декоративною обробкою.
  • Щільна тканина добре обробляється по кромці, тому ткані та плетені пояси не обсипаються, а нитки з них витягнути дуже складно.
  • Текстильні пояси дуже легко зберігати - вони не тріскаються, не ламаються, а порвати їх практично неможливо. Ці аксесуари можна згорнути у будь-який спосіб, в такому стані вони будуть дуже компактними і зможуть поміститися навіть в дуже невеликий вільний простір.
  • Тканинні пояси дуже легкі. Ви не будете відчувати їх ваги на талії, а якщо захочете зняти аксесуар, він практично не обтяжить сумку.
Крайки і пояски в інтернет-магазині Вже-Вже виготовляються відповідно з українськими традиціями. Для їх створення використовуються виключно якісні і довговічні матеріали. Купуючи у нас виті пояски, ткані пояси або крайки, ви можете бути повністю впевнені в тому, що купуєте довговічні і надійні аксесуари за найбільш вигідними цінами.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення