Чоловіча вишиванка - для справжніх козаків

Чоловіки-українці кілька років тому отримали подвійний подарунок - від сучасної моди та від стародавнього, але вічно юного минулого - чоловічу вишиванку. Сьогодні в багатьох із нас є в гардеробі вишита сорочка, а то й не одна. І це прекрасний вибір, адже вишиванка чоловіча відмінно поєднується з діловим костюмом і повсякденним одягом. Вона може бути ошатною й строгою, а також яскравою і веселою. Єдине, в чому обмежена фантазія майстрів, що створюють чоловічі вишиванки, - заборона вплітати у візерунки на таких сорочках квіти.

Від хреста до «засіяного поля»

Вся справа в тому, що квіти зазвичай вважаються «жіночим» візерунком. А чоловіча вишиванка традиційно прикрашалася геометричною символікою або зображенням дубового листя.
Найпопулярнішими «чоловічими» символами були знаки вогню - «баранячі роги» і «осьмірожкі» (ромб-решітка) і сонця - прямий хрест, ромб з променями - як на цій яскравій святковій вишиванці. Вишиті на сорочці візерунки служать не тільки в естетичних, але й в охоронних цілях - вишиванка покликана бути своєрідним щитом проти зла. Слово «сорочка» передбачає сорок видів енергії з небес, яка захищає не тільки тіло, але й душу людини. Всім відомо, що про щасливих людей кажуть «народився в сорочці». Особливо важливими були удача і небесний захист для чоловіка-воїна, який захищав свою Батьківщину і свою домівку від нападу зовнішнього ворога. На полі бою Сонце і Вогонь проганяли морок і допомагали бійцеві гідно боротися і повернутися живим до сім'ї.

Мужності і стійкості наші предки вчилися у самої природи - саме тому найпопулярнішим візерунком для чоловічої вишиванки були листя дуба. Дуб в легендах українського народу є символом мужності, стійкості і чоловічої сили, він уособлював бога сонця древніх слов'ян - Перуна. А ось молоді неодружені хлопці носили вишиванки, прикрашені кучерявими хмелем і барвінком - ці рослини здавна були зразком самої юності, буйної, п'янкої і яскравої, яка знаходиться у вічному русі і пошуку своєї долі. Юні красуні могли з першого погляду визначити, одружений цей хлопець чи ще не зустрів свою суджену, і чи можна з ним пококетувати. Носити сорочку з таким візерунком одруженому чоловікові вважалося непристойним. Одружений же чоловік часто носив вишиванку в ромбах з точкою посередині - «засіяне поле», цей візерунок допомагав збільшити рід.

Яку вишиванку купити?

Чоловічі вишиванки в нашому магазині ви зможете знайти як з довгими, так і з короткими рукавами, як вишиванка ручної роботи з білого льону. Сорочку з короткими рукавами зручно носити як футболку - з брюками, джинсами і навіть шортами. Вишиванку чоловічу купити можна з синтетичної і натуральної тканини (льон і конопляне полотно), і останні, природно, будуть дорожчими, особливо якщо вишивка на них виконана вручну.
У кожному разі при покупці вишитої сорочки ви повинні простежити, щоб шви на ній були акуратними, а на виворітній стороні вишивки не було вузликів. Наші предки вважали, що вузлики «перекривають канал» небесної енергії, якою вишиванка обдаровує свого власника.
Найчастіше вишиванки чоловічі в Україні шиють із тканин білого, сіруватого (невибіленими полотно) і чорного кольорів. Чорні вишиванки ідеально виглядають з джинсами і взагалі дуже ефектні для концертів і прогулянок ввечері, а білі призначені для урочистих подій начебто весілля, хрестин або дня народження.

Коли доречна чоловіча вишиванка?

Дорога чоловіча вишиванка ручної роботи, як правило, надівається на свято, на зразок весілля, Пасхи або дня народження, а бюджетна вишиванка може бути використана для прогулянок і навіть у складі офісного дрес-коду. Чоловіча вишиванка - це красиво, патріотично і оригінально, крім того, це модно. Вишита українська сорочка стала невід'ємною частиною світової культури і актуальним трендом на показах високої моди. Дизайнери розробляють нові моделі вишиванок та невпинно осучаснюють цей вид традиційного національного одягу - так що у вишиванці зараз можна відчувати себе не тільки нарядно, але і комфортно.

Купуємо найкращі чоловічі вишиванки

Зараз, коли традиції нашого народу, отримали друге життя, наш інтернет-магазин з радістю пропонує своїм покупцям широкий асортимент красивих і якісних чоловічих вишиванок за адекватною ціною. Наші вишиванки створені з дотриманням усіх традицій древнього майстерності. Ми в короткі терміни виготовимо для вас унікальну авторську вишиту сорочку або ж оптову партію чоловічих вишиванок. А оплатити своє замовлення ви зможете при отриманні, що зробить наше партнерство комфортним і побудованим на взаємній довірі і повазі.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення