Вишиванка для дівчинки - найгарніший оберіг

Вишиванка для дівчинки - це не просто святковий гарний одяг, це матеріальне втілення духу нашого народу. Купити вишиванку для дівчинки - означає зародити в дитячій душі повагу до наших національних традицій і захоплення їх красою, пробудити інтерес до історії рідної країни. У вишиванці з магазину ЛеоСувенір будь-яка дівчинка буде виглядати королівною!

Навіщо потрібна вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - це гарний і доречний в будь-якій ситуації одяг, в якому дівчинка буде виглядати стильно, модно і в той же час ніжно і орігінально. Цей предмет гардеробу надивовижу добре вписується фактично в будь-який стиль одягу. Особливо гарно вишиванка виглядає з яскравими спідничками та модними джинсами. Крім того, ваша дівчинка буде почувати себе у вишитій сорочці дуже затишно.

Дитячі вишиванки на дівчинку виглядають не просто красиво і елегантно - вони патріотичні, і сприяють духовному розвитку дитини. Вишиванка доречна як в повсякденному носінні, так і під час державних, релігійних та сімейних свят. Зокрема, першого вересня особливе розчулення і захоплення викликають дівчатка у вишиванках за шкільними партами - вони однаково ошатні і красиві, і в той же час настільки різні і самобутні, що неможливо ними не замилуватися.

Символіка вишиванки

Дитячі вишиванки прикрашаються візерунками відповідно до сакральними символами тих чи інших зображень, і служать найкращим щитом від будь-якого зла і пристріту. Вишиванки для дівчаток часто прикрашали за допомогою двох технік вишивки - хрестика і гладі. Хрестик - це найпотужніший оберіг для будь-якої дитини, а ось гладь використовували тільки для прикраси дівчачих вишиванок - вважалося, що гладкий візерунок символізує прагнення і майстерність дівчаток «згладжувати гострі кути», йти на компроміс і зберігати спокій і мир в майбутній сім'ї.

Вишиванку для дівчинки часто оформляли кетягами калини, яка символізує чистоту і невинність, а також довголіття роду. Така вишиванка надає сил своїй маленької господині. Геометричні візерунки, вишиті хрестиком, об'єднують знаки найважливіших стихій - сонця-батька і води-матері - таким чином за малечею нібито постійно стежать її найближчі люди.

Цвіт вишиванки також несе глибоке смислове навантаження: червоний - символ вогню і любові, чорний - символ ночі і нескінченності, синій - неба і води, зелений - юності, жовтий - сонця і життя, білий - чистоти душевної.

Вибираємо вишиванку для дівчинки

Обираючи вишиванку для дівчинки, звертайте увагу на матеріал, з якого вона пошита. Наші пращури носили сорочки з невибіленого льону або конопляного полотна, і ці матеріали досі модні й актуальні. Однак поряд з ними з'явилися вишиванки для дівчаток з сучасних тканин, на зразок бавовни, батисту або попліну, вони надійні, красиві і демократичні за ціною. Машинна вишивка останнім часом нічим не поступається ручній у красі - переконайтеся в цьому, ознайомившись з асортиментом магазину вишиванок ЛеоСувенір.

Не варто обмежувати свій вибір тільки вишитою сорочкою - придбайте своїй юній україночці цілий комплект стильного патріотичного одягу. До будь-якої урочистості будуть доречні вишиті костюми, а влітку дівчатку так приємно буде гуляти в красивому вишитому платті або сарафані! Ну і, звичайно, якщо ви купили вишиванку для дівчинки, то до неї потрібно придбати спеціальний широкий ошатний пояс-крайку і оригінальну спідницю або плахту. Доповнити цей чудовий образ можна різноманітними прикрасами, представленими на нашому сайті.

Замовте вишиванку прямо зараз - і ви отримаєте можливість оплатити товар тільки при отриманні на пошті. Ми гарантуємо якість наших товарів - всі вони перед відправкою проходять ретельну перевірку. І, без сумніву, будь-яка вишиванка, яку ви оберете на сайті ЛеоСувенір, порадує вашу дитину і зробить її неповторною і прекрасною.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення