Вишиванки для хлопчиків - стрій справжніх козаків

Вишиванки для хлопчиків - це дуже красиві, стильні і зручні речі, які не просто прикрасять вашу дитину, але і зроблять її неповторною, а також прищеплять їй повагу до традицій нашого народу та до рідної країни. Магазин ЛеоСувенір пропонує вам придбати кращі вишиванки для хлопчиків і до них шаровари, щоб ви і ваша дитина могли створити чудовий образ хороброго українського козака.

Символізм вишиванки для хлопчика

Наші предки вважали, що вишиванка для хлопчика - кращий захист від «лихого ока», злого людини, усіляких хвороб і негараздів. Така сорочка вважалася свого роду провідником вищої сили, яка дарує хлопчикові впевненість в собі, мужність і хоробрість. Адже недарма українські чоловіки надягали вишиванку навіть коли йшли в далеку дорогу або в бій. Вишиті візерунки на сорочці несли в собі заряд позитивної енергії світобудови. Тому майстрині, створюючи прекрасні візерунки на вишитій сорочці для хлопчика, дотримувалися суворих канонів, які дбайливо зберігаються і донині.

Найбільш придатними для хлопчика візерунками вважаються листя дуба або хмелю, вони наділяють носія такої вишитої сорочки мужністю, силою, веселою вдачею і могутнім здоров'ям.

  • Зауважте, що на вишиванці для хлопчика ні в якому разі не повинно бути вишитих реалістичних квітів - це виключно жіночий візерунок, квіти на чоловічий вишитій сорочці для наших предків були табу.
  • Найчастіше на вишиванках для хлопчиків ми можемо зустріти геометричні візерунки. Вони давніші, ніж реалістичні, і несуть більш потужний енергетичний заряд. Зокрема, восьмикутна стилізована квітка символізує сонце - «чоловічу» енергію, енергію батька, силу і славу Бога. Хрест будь-якої форми - древній знак побажання добра, він закриває дитину від біди. Решітка з ромбів - знак вогню, сили і енергії.
  • Відзначимо, що часто першу сорочку хлопчикові шили з поношеної сорочки батька, захищаючи його батьківською енергією. Тому і перші обереги переходили синові від батька. А в три роки малюкові шили першу індивідуальну сорочку-оберіг, у візерунку на якій було багато червоного кольору - кольору кровного зв'язку і родового захисту.

З чим носити вишиванки для хлопчиків

Вишиванки - це тренд сучасної європейської і світової моди, відтак вишита сорочка повинна бути в гардеробі кожного українця з юних років. Зараз вишиванки для хлопчиків робляться як з домотканих, так і з сучасних тканин - наприклад, бавовни або батисту. Будь-який з цих матеріалів прекрасно виглядає з традиційною вишивкою. Довгі рукави або короткі, комір відкладний або «стієчка» - вишиті сорочки для хлопчиків прекрасно пасують до модних джинсів будь-яких забарвлень. Ви можете придбати сорочку із синьою або блакитною вишивкою, щоб вона гармоніювала з кольором класичних джинсів. Також до неї буде доречно придбати шаровари, щоб ваш хлопчик виглядав стильно, оригінально і патріотично.

Вибираємо вишиванки для хлопчиків

У чудовій українській вишиванці з магазину ЛеоСувенір хлопчик буде відчувати себе справжнім козаком, чоловіком і захисником, якого оберігає енергія роду і рідної землі. Ми можемо запропонувати вам вишиванки для хлопчиків за найдоступнішими цінами і незмінно високої якості. Традиційні українські вишиванки чудово виглядають на хлопчиках з будь-якою фігурою, вони доречні як для повсякденного носіння, так і для всіх торжеств. Українська вишиванка для хлопчика - прекрасний подарунок до дня народження або будь-якого іншого свята. Купити вишиванки для хлопчиків в магазині ЛеоСувенір дуже легко - достатньо лише вибрати потрібний товар, зробити замовлення, оплатити його зручним вам способом - і в найкоротші терміни ви вже будете із задоволенням приміряти вишиванку на свою дитину. Подаруйте собі і дитині радість - купіть вишиванку в магазині Вже-Вже!

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення