Краватки та метелики Чоловікам

Краватки та метелики Чоловікам

Ціна (грн)

-
8 товарів
1
Метелик MT3
100 UAH 1
UAH 100.00
100 грн
2
Метелик MT2
150 UAH 1
UAH 150.00
150 грн
3
Метелик MT5
240 UAH 1
UAH 240.00
240 грн
4
Метелик MT4
350 UAH 1
UAH 350.00
350 грн
5
Краватка Вишита KRV4
1
UAH 130.00
Товар недоступний
6
Краватка Вишита KRV2
1
UAH 130.00
Товар недоступний
7
Краватка Вишита KRV3
1
UAH 130.00
Товар недоступний
8
Краватка Вишита KRV1
1
UAH 130.00
Товар недоступний

Вишита краватка - для найстильніших

Вишитий одяг і аксесуари знаходяться на піку моди вже не перший рік. Такі стильні колоритні речі, прикрашені українським національним орнаментом, чудово доповнять ваш образ і допоможуть вам виділитися і привернути загальну увагу. Однак не у всіх можуть бути кошти на придбання вишитої сорочки або плаття, або ж дрес-код не дозволяє надягати вишиванку. Як же бути? Відповідь проста - купити вишиту краватку!

Що таке вишита краватка

Вишиті краватки і метелики - це аксесуари традиційної форми з якісних матеріалів, прикрашені етнічною українською вишивкою. Українська вишивка - не просто гарний візерунок. У кожен стібок на полотні майстри вкладають особливий сенс, так що вишитий аксесуар автоматично стає вашим оберегом від злих сил і неприємностей. Класичні краватки і метелики з візерунком з дубового листя, ромбів або волошок більше підходять чоловікам, оскільки вони дарують своєму власникові силу, твердість характеру, стійкість і мужність. А якщо такий аксесуар побажає придбати дама, то їй краще підібрати краватку з вишитими рослинними візерунками або з хвилястими лініями - натяк на «жіночу» стихію води. Калина, троянда, виноградні грона дарують жінці, берегині роду, красу і магічну привабливість, а вода дарує нескінченну силу і енергію.

Які бувають вишиті краватки

Говорячи про види вишитих краваток, можна визначити кілька категорій, на які поділяються ці аксесуари. Перш за все, вишиті краватки поділяються за видом:

  • Класична або вузька краватка, який виглядає як довга смужка матерії, яку пов'язують навколо шиї;
  • Краватка-метелик - смуга тканини, яка пов'язується навколо шиї так, що на протилежних кінцях її формуються петлі.

Краватки вишиті відрізняються одна від одної в залежності від цільової аудиторії.

  • Дитячі вишиті краватки - якщо мова йде про класичну краватку, то для дітей до 6 років краще купувати аксесуар довжиною в зав'язаному стані до 25 см, для учнів початкової школи - до 40 см, а підлітку краще придбати краватку довжиною до 47-48 см.
  • Чоловічі краватки мають довжину в зав'язаному стані від 45 см (для чоловіків середнього зросту) до 53 см (для високих чоловіків). Тут працює правило «краватка повинна не спускатися нижче ременя».
  • Жіночі вишиті краватки можуть мати будь-яку довжину, все залежить від уподобань самої пані та відповідності обраному образу.

Якщо ж ми говоримо про краватки-метелики, то тут такої чіткої розмірної залежності немає, важливо підібрати такий аксесуар, який буде комфортним саме для вас.

Тканини, з яких виготовляють вишиті краватки, також можуть бути різними - найчастіше це бавовна, льон, віскоза і шовк. Кожен з цих матеріалів має свої переваги, ви можете вибирати модель, яка вам по кишені. Незалежно від матеріалів будь-яка вишита краватка, яку ви купите в онлайн-магазині Леосувенір, має чудову якість і зроблена на совість.

Навіщо потрібна вишита краватка

Краватка з вишивкою - прекрасний спосіб продемонструвати свій патріотизм і повагу до традицій свого народу. Він буде доречний не тільки в день національного свята, а й на діловій зустрічі, на вечірці, ювілейному або весільному торжестві. Краватки з вишивкою все частіше купують найстильніші женихи України - весілля з патріотичною ноткою стають справжнім трендом десятиліття. Такий аксесуар стане чудовим подарунком колезі, начальнику, друга, родича. А ще вишиті краватки дуже люблять іноземці, так що сміливо купуйте вишиту краватку або метелика в подарунок закордонному діловому партнерові або просто новому знайомому.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення