Сувеніри з дерева Сувеніри

Сувеніри з дерева Сувеніри

Ціна (грн)

-
39 товарів
1
Писанка Кольорова PSK1
25 UAH 1
UAH 25.00
25 грн
2
Писанка Кольорова PSK4
25 UAH 1
UAH 25.00
25 грн
3
Іграшка Зірка IZR
25 UAH 1
UAH 25.00
25 грн
4
Іграшка Дзвоник IDZ
25 UAH 1
UAH 25.00
25 грн
5
Іграшка Сопілка ISPV
25 UAH 1
UAH 25.00
25 грн
6
Писачок PS
30 UAH 1
UAH 30.00
30 грн
7
Писанка Кольорова PSK5
35 UAH 1
UAH 35.00
35 грн
8
Писанка Кольорова PSK2
40 UAH 1
UAH 40.00
40 грн
9
Писанка Кольорова PSK11
50 UAH 1
UAH 50.00
50 грн
10
Іграшка Звірята На Палочці IZVP
50 UAH 1
UAH 50.00
50 грн
11
Писанка Кольорова PSK7
60 UAH 1
UAH 60.00
60 грн
12
Іграшка Сопілка ISPM
1
UAH 25.00
Товар недоступний

Сувеніри з дерева - практичні і красиві подарунки

Подарунок або сувенір повинні бути красивими і приємними. Чималу роль у враженні, яке справить подарунок, відіграє матеріал, з якого він виготовлений. Сувеніри з дерева - це прекрасний зразок хорошого подарунка, також дерев'яний виріб приємно купувати для власної колекції. Беручи дерев'яний сувенір в руку, ви відчуваєте його грунтовність, міцність і тепло натурального матеріалу.

Переваги сувенірів з дерева

З дерева можна виконати безліч речей - від магнітів до писанок і кухлів. Всі вони володіють перевагами основного матеріалу. Що ж відрізняє дерев'яні сувеніри від виробів з інших матеріалів?

  • Природна текстура. Якщо сувенір не покритий фарбою, ви зможете милуватися глибоким і насиченим кольором дерева. Лакове покриття додає дереву дорогий вид і красивий блиск, а якщо на виробі присутні металеві елементи або їх імітація, сувенір набуває вигляду благородного старовинного виробу.
  • Висока міцність. Якщо з дерева виконана, наприклад, писанка, то ви легко зможете зберегти її на кілька років. Такий сувенір можна безбоязно використовувати при оздобленні будинку, дерев'яний виріб такої простої форми можна давати в руки дітям і не боятися ані за їх безпеку, ані за цілісність виробу. З дерев'яних кухлів з металевою або скляною колбою можна пити пиво чи інші напої, тому такий подарунок може бути не тільки декоративним, але і функціональним. Такі кухлі чудово підійдуть як для дружніх вечірок, так і для інтер'єру лазні або сауни.
  • Тематичність. Сувенір з дерева прекрасно впишеться практично в будь-який інтер'єр. Наприклад, писанки з дерева будуть затребувані на Великдень, коли будинок, згідно з давніми традиціями, прийнято прикрашати цим символом Христа, воскресіння і нового життя.
  • Практичність. Сувеніри з дерева легші за металеві або кам'яні речі того ж розміру, але набагато міцніші глиняних або скляних виробів. Дерев'яний сувенір відрізняється довговічністю, його набагато складніше випадково зламати або пошкодити.
  • Варіативність. З дерева можна зробити практично що завгодно. Велика розмаїтість дерев'яних сувенірів безумовно дозволить вам вибрати що-небудь за смаком.
  • Демократична ціна. Сувенір з дерева - це прекрасне рішення для подарунка. Його ціна одночасно не така висока, щоб зробити дірку в бюджеті, і одночасно досить істотна, щоб обдаровуваний відчув вашу увагу і турботу.

Особливості українських дерев'яних сувенірів

Патріотична символіка, глибокий сенс і національний колорит - ось чим відрізняються українські сувеніри з дерева. Детальні елементи з гербами і пам'ятними датами, барвисті візерунки вишиванки, впізнавані образи і знайомі форми сувенірів не дозволять сплутати ці вироби з іншими. Багато елементів, наприклад, в писанках, несуть особливий прихований сенс, вони і в наш час залишаються такими ж важливими елементами, як і за часів минулих поколінь. До того ж, дерев'яні сувеніри ніколи не виходять з моди і завжди можуть стати чудовою стильною прикрасою кімнати або тематичного закладу.

Де купити якісні дерев'яні сувеніри

Інтернет-магазин Вже-Вже пропонує якісні сувеніри з дерева за оптовими цінами. З нами ви зможете бути впевнені в тому, що ваш подарунок буде красивим, довговічним і надійним. Підберіть найбільш відповідний до випадку сувенір, виберіть презент для друга або знайомого, або ж подбайте оригінальний елемент інтер'єру - серед представлених на сайті виробів ви обов'язково підберете відповідну річ.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення