Українські ляльки

Українські ляльки
Ціна (грн)
-
18 товарів
1
Іграшка Слоник ISL
150 UAH 1
UAH 150.00
150 грн
2
Мотанка Звичайна MTZ
320 UAH 1
UAH 320.00
320 грн
3
Мотанка-Лялька MTL2
600 UAH 1
UAH 600.00
600 грн
4
Лялька Україночка LU
1300 UAH 1
UAH 1300.00
1300 грн
5
Іграшка Ведмедик IVDZHM
1
UAH 130.00
Товар недоступний
6
Мотанка MTKKM
1
UAH 130.00
Товар недоступний
7
Мотанка-Лялька MTL4
1
UAH 140.00
Товар недоступний
8
Мотанка MTKKN
1
UAH 140.00
Товар недоступний
9
Мотанка Cередня MTKKS
1
UAH 160.00
Товар недоступний
10
Мотанка MTKKV
1
UAH 180.00
Товар недоступний
11
Іграшка Козак 26см. IMK
1
UAH 210.00
Товар недоступний
12
Мотанка-Лялька MTL1
1
UAH 240.00
Товар недоступний

Українські ляльки для дітей і дорослих

Ляльки супроводжують людину з самого дитинства - немає жодної людини, у якої не було б хоча б однієї-єдиної ляльки. Дитячий інтерес до ляльок зрозумілий - з їхньою допомогою дитина пізнає світ і вчиться краще розуміти його. Малюки дізнаються багато нового з допомогою тактильних відчуттів, і саме лялька, у якої є костюм, фактурне вироблення або поєднання декількох матеріалів, дуже допомагає у пізнанні всього нового. Старші діти вчаться моделювати відносини між людьми за допомогою ляльок - розігрують сценки або влаштовують вистави. Для деяких дітей лялька стає першим близьким другом - спілкуючись з лялькою, дитина вчиться висловлювати думки і тренує мовні навички. Також лялька може стати для дітей відмінним способом розширити своє коло спілкування, наприклад, запропонувавши погратися з красивою іграшкою ще одній дитині.

Цінність ляльок для дітей незаперечна, а й дорослим не варто відмовлятися від цього милого і, як не дивно, корисного захоплення. Красиві і добре деталізовані ляльки можуть скласти дивовижну і неповторну колекцію, яка буде викликати захоплення всіх гостей. Крім того, ляльки - це прекрасний засіб від стресу. Позитивні емоції, які викликає естетична, красива і добре виготовлена лялька, чудово допомагають позбутися моральної втоми, зарядитися гарним настроєм і відволіктися від нав'язливих думок про проблеми або рутину.

Види ляльок

Існує безліч видів ляльок, і основою колекції може стати будь-яка з них. Особливий інтерес серед українських ляльок представляють фігурки в автентичному одязі, а також мотанки.

Красива лялька в яскравому і барвистому національному українському одязі може стати прикрасою практично будь-якого приміщення. Вона абсолютно незамінна для тих колекціонерів, які цікавляться фігурками в достовірних історичних костюмах. Приємна колірна гамма також робить ці іграшки прекрасним естетичним доповненням інтер'єру не тільки в будинку, але і, наприклад, в етнічному кафе. Для дітей така лялька також несе освітню функцію - крім ігор з використанням історичних сюжетів, малюк запам'ятовує особливості національного вбрання.

Мотанки, як історичні, так і сучасні, - це не просто іграшки. У різних регіонах ця лялька була пов'язана зі святом Масляної, використовувалася як оберіг або навіть була культовим предметом, пов'язаним з обрядами родючості. Такі ляльки зустрічаються не тільки у слов'янських народів - мотанки характерні для різних народів. Основна функція оберега-мотанки - захист власника від різного роду лиха. Особливість мотанки - відсутність швів. Така лялька не викроюється і не зшивається з окремих частин, а складається з пов'язаних між собою частин, тому її ще називають вузликовою лялькою. Мотанки також діляться на два види - з обличчям і без обличчя. Ляльки з обличчям зазвичай використовувалися на Масляну, також багато сучасних мотанок виготовляються з обличчями. У другої групи ляльок замість лиця - яскравий хрест, який або вишивається, або робиться з кольорових стрічок.

Все найкраще для вашого будинку

Якість, естетичність і краса - ось три найважливіші властивості, якими повинні володіти як ігрові, так і колекційні ляльки. Інтернет-магазин Вже-Вже пропонує вам виключно якісні і довговічні вироби за оптовими цінами. Швидка доставка і приваблива програма лояльності залишать у вас виняткове приємне враження від співпраці. Українські ляльки від Вже-Вже можуть стати як чудовою прикрасою будинку, так і прекрасним пам'ятним подарунком для ваших рідних, близьких, колег або іноземних гостей.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення