Чільця і пов'язки Дівчатам

Чільця і пов'язки Дівчатам

Ціна (грн)

-
27 товарів
1
Пов'язка PVA
48 UAH 1
UAH 48.00
48 грн
2
Чільце Ткане CHT24
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
3
Чільце Ткане CHT26
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
4
Чільце Ткане CHT18
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
5
ЧІльце Ткане CHT6
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
6
Чільце Ткане CHT7
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
7
Чільце Ткане CHT2
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
8
Чільце Ткане CHT10
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
9
Чільце Ткане CHT11
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
10
Чільце Ткане CHT5
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
11
Чільце Ткане CHT1
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн
12
Чільце Ткане CHT4
95 UAH 1
UAH 95.00
95 грн

Чільце - стильна прикраса і надійний захист

Український народний одяг продовжує залишатися на піку моди не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Відомі всім вишиванки вже стали повсюдно визнаним урочистим і повсякденним одягом, і тепер «черга дійшла» до більш дрібних деталей національного костюма. Серед них така оригінальна і стильна прикраса, як чільце, яку сьогодні представляє вашій увазі магазин Вже-Вже.

Що таке чільце

Чільце - це святкова головна пов'язка, прикрашена різними декоративними елементами, свого роду альтернатива українському вінку. Таке багате і красиве оздоблення надягала в основному «молода княгиня» - наречена в радісний день весілля. Взагалі в такий урочистий день наші пращури намагалися прикрасити молоду дружину якомога краще і багатше, щоб вона була «як писаночка». Сучасне чільце перетворилося в витончений і зручний аксесуар, яке доповнює вишиванку та інші елементи жіночого українського костюма. У такій пов'язці будь-яка жінка або дівчина буде виглядати модно, стильно і жіночно.

Історія прикраси

Чільце, так само як і вінок - це справжній оберіг, який захищає свою власницю від лихого ока, особливо актуальною цю функцію наші предки вважали в день весілля, коли наречена найбільш вразлива для злих сил. Старовинний варіант чільця - це царська або княжа діадема візантійського зразка. Виготовлялася вона так - брали березову кору, згортали її кільцем, скріплювали, обшивали дорогою тканиною і багато прикрашали золотими або срібними пластинками. Згодом чільця стали тканими, їх створювали майстри вручну на ткацьких верстатах. Ця прикраса закривала лоб жінки до брів, внаслідок чого обличчя облямовувалося густою бахромою з декоративних підвісок, які у великій кількості виготовлялися місцевими майстрами. Латунні підвіски «зірочки» приємно дзвеніли і переливалися на сонці. Спочатку підвіски були складними, складалися з власне зірочок, потім йшли металеві «цитки» і дзвіночки. Пізніше металеві кріплення могли замінюватися оксамитовою тасьмою червоного або зеленого кольору. Чільце було найпопулярніше на Гуцульщині, однак вживали його як прикрасу і в інших регіонах України, Сербії, і Білорусі.

З чого роблять чільце

Сучасне чільце - це ткана смуга з яскравих ниток, з оригінальним народним візерунком, який має захисну функцію. Також чільце може бути однотонним. Аксесуар прикрашається помпонами і вишивкою, але може бути виконаний відповідно до давніх українських традицій - з металевими елементами. Чільце також відрізняється різними видами застібок - від зав'язок зі стрічок до застібки на «липучках».

Чим привабливо чільце

Вінкоподібна головна прикраса чільце - популярне сучасне доповнення до жіночих вишиванок. Чому ж його так полюбили українські жінки? Для цього є кілька причин.

  • Чільце робиться з натуральних тканин, завдяки чому у вас не буде потіти голова;
  • Чільце добре охоплює голову завдяки сучасній конструкції і матеріалам, і надійно підтримує волосся, не дозволяючи йому розтріпатися;
  • Чільце влітку - просто прикраса, а взимку - ще й засіб захисту від холоду;
  • Чільце має яскраві кольори і оригінальні візерунки, радує око і вражає різноманітністю, висловлюючи індивідуальність його носійки;
  • Чільце в магазині Вже-Вже представлено в широкому асортименті, що не може не потішити просунутих модниць - адже вони можуть підібрати таку прикрасу до свого вбрання;
  • Чільце недорого коштує, довго служить і завжди ефектно виглядає, звертаючи на вас увагу оточуючих.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення