Петриківський розпис Сувеніри

Петриківський розпис Сувеніри

Ціна (грн)

-
40 товарів
1
Тарілка ТК-03PAM'IATKY
240 UAH 1
UAH 240.00
240 грн
2
Магніт-Дощечка MAHNIT-DOSHCHECHKA
1
UAH 90.00
Товар недоступний
3
Магніт-Тарілочка MAHNIT-TARILOCHKA
1
UAH 90.00
Товар недоступний
4
Магніт-Глечик MAHNIT-HLECHYK
1
UAH 90.00
Товар недоступний
5
Магніт-Писанка MAHNIT-PYSANKA
1
UAH 90.00
Товар недоступний
6
Кулон BK-01
1
UAH 94.00
Товар недоступний
7
Брошка BM-01
1
UAH 94.00
Товар недоступний
8
Свічник SK-05
1
UAH 160.00
Товар недоступний
9
Шкатулка SHK-05
1
UAH 160.00
Товар недоступний
10
Писанка PK-01
1
UAH 160.00
Товар недоступний
11
Дзвоник DK-01
1
UAH 170.00
Товар недоступний
12
Зубочистки KZ-01
1
UAH 170.00
Товар недоступний

Сувеніри з петриківським розписом

Сувенір - це унікальний предмет, пов'язаний з пам'яттю про дорогу людину або місце, де ви побували. У нинішній час більшість сувенірів виробляється в Китаї для всіх країн світу, але vzhe-vzhe.com пропонує вам справжні українські сувеніри, оформлені ексклюзивним петриківським розписом.

Що таке петриківський розпис

Цей унікальний вид етнічного українського розпису названий на честь села Петриківка, що знаходиться в Дніпропетровській області. Саме там були виявлені перші зразки розпису, що представляла тоді собою вид настінного живопису, а в XX столітті жителі села багато зробили для широкого розповсюдження народного малярства. Народні майстри та ентузіасти сприяли швидкому зростанню популярності петриківського розпису, який став використовуватися також для прикраси декоративних предметів. В даний час він заслужено цінується не тільки в Україні, але і у всьому світі.

Петриківський розпис являє собою переважно рослинний орнамент, причому використовуватися в ньому можуть як реально існуючі квіти, так і фантастичні. Ажурний і графічно чіткий візерунок може розташовуватися на самому різному тлі, але найбільш яскраво і барвисто він виглядає з підкладкою чорного кольору. Сувеніри саме з такою розписом ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Всі вироби розписуються вручну, з використанням довговічних і яскравих фарб, тому вони індивідуальні і унікальні. Вироби покриваються лаком, тому їх завершений вигляд відрізняється привабливим блиском і зберігається дуже довгий час.

Петриківський розпис включений до списку нематеріальної культурної спадщини людства, він відігралв велику роль у культурному розвитку не тільки України, але і Європи в цілому.

Сувеніри з петриківським розписом у вашому будинку

Де ж може бути використаний петріківський розпис? Практично на будь-якому предметі. Приміром, дуже органічно будуть виглядати в інтер'єрі круглий елегантний Годинник РЧ01 (А1 / 1), крім орнаменту забезпечений зрзумілим і виразним циферблатом. Широко використовується народний розпис в оформленні шкатулок різних форм. Наприклад, виконана у формі сердечка Шкатулка РШ016 / М з красивим малюнком не тільки на кришці, але і на бічних стінках, може стати прекрасним подарунком на день всіх закоханих.

Декоративне оформлення будинку петриківським розписом може бути виконане як за допомогою великих елементів, так і з використанням малих, але виразних елементів. У першому випадку ідеально підійдуть для прикраси декоративні тарілки, такі, як Тарілка РТ01 (А1 / 1), а в другому - різні підставки, свічники або магніти. Такий популярний в українській культурі символ вічності і відродження, як писанка, також виконується з використанням петриківського орнаменту.

Як вибрати сувенір з розписом

Вибираєте ви декоративний предмет для свого дому, або подарунок на знак уваги, - робіть це продумано і не поспішаючи. Перш за все, визначіться з функціональним призначенням речі - для великого декоративного елемента має бути місце в будинку, інакше гарна річ може просто пролежати на полиці в коробці кілька років. Якщо це невеликий елемент, такий, як компактне кругле Дзеркало Кишенькове, потрібно знати заздалегідь, чи буде він використовуватися.

Найбільш універсальними подарунками стануть ті речі, які в будь-якому випадку будуть часто перебувати на увазі - це магніти і свічники, наприклад, незвичайний високий Свічнік РС11 з візерунком з горобини або маків. Відрізняючись малими розмірами, вони, тим не менш, дають повне уявлення про красу петриківського орнаменту, стильно виглядають і вносять різноманітність в інтер'єр. До предметів, які можуть доповнити колекцію, крім декоративних тарілок і магнітиків також можна віднести Дзвоник РД01, забезпечений зручною стрічкою для підвішування.

Купуємо вигідно

Купуючи сувеніри з петриківським розписом в vzhe-vzhe.com, ви отримуєте гарантовано якісний товар, який прослужить вам багато років. На відміну від великої кількості неякісної продукції, поширюваної у продажу сьогодні, товари нашого магазину порадують вас надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Надаючи покупцям унікальний товар, наш магазин також встановлює на нього оптимальні ціни, позбавляючи від зайвих переплат. Приємним доповненням нашої цінової політики є великі знижки для оптових покупців, а можливість оплати за фактом доставки позбавляє вас від усяких ризиків.

Широкий вибір товарів і співпраця з кваліфікованими майстрами, що створюють вироби зі справжніми традиційними орнаментами, гарантують, що ви зможете підібрати по-справжньому незвичайний і приємний подарунок для друзів і близьких або ексклюзивний елемент інтер'єру для свого будинку.

100% Безпечна оплата
Можлива оплата зворотнім платежем
Швидка доставка
Відправляємо кур'єрськими службами
Повернення та обмін
Безпроблемний обмін та повернення